Królowa serc (30)

Królowa serc (30)

(Reina de Corazones)

telenowela USA 2014   od 12 lat
Występują:Paola Núnez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque
W skrócie:Isidro i Cristian informują Connie, że miłość Victora do Reiny była prawdziwa. Lazaro całuje Gretę i prosi ją, by się z nim związała. Nicolas mówi Victorowi, że Reina żyje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Las Vegas. Reina mieszka z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie utrudniają jej życie. Niepewna siebie i zastraszona dziewczyna pracuje jako asystentka znanego projektanta mody. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa, przystojnego parkingowego, którego przypadkowo bierze za bogacza. Niebawem zakochani postanawiają się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Nicolas jest celem niebezpiecznego przestępcy, Victora Rosasa. Niebawem drogi zakochanych rozchodzą się. Spotykają się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

W tym odcinku

Isidro i Cristian informują Connie, że miłość Victora do Reiny była prawdziwa. Lazaro całuje Gretę i prosi ją, by się z nim związała. Nicolas mówi Victorowi, że Reina żyje. Mężczyzna obiecuje Estefanii wszystko, czego tylko zapragnie, jeśli zwróci mu ukochaną kobietę. Tymczasem Reina budzi się w trumnie. W międzyczasie Clarita, która czuje się zaniedbywana przez ojca, ucieka do Nicolasa. Reinie udaje się wydostać z kostnicy. Kobieta dowiaduje się, że jej ukochany także przeżył.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także