Kossakowski. Być jak... 2 (5)

Kossakowski. Być jak... 2 (5)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku gościem będzie Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant Polski oraz zawodnik Liverpool i Real Madryt. Prowadzący dowie się, jak sportowiec spędza czas na piłkarskiej emeryturze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon autorskiego programu Przemka Kossakowskiego, w którym prowadzący próbuje wcielić się w postać osób znanych z pierwszych stron gazet. W każdym odcinku prezenter przechodzi metamorfozę fizyczną i psychiczną, tak, aby stać się najwierniejszym odzwierciadleniem celebryty, w którego próbuję się wczuć. Żeby tego dokonać, będzie musiał poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe. W tym celu bada życiorys bohatera odcinka, przygląda się jego dokonaniom i podejmowanym decyzjom. Analizuje także jego sposób bycia i ubierania się. W finałowej rozgrywce gospodarz upodobniony do swojego gościa spotka się z nim twarzą w twarz w kameralnej rozmowie. Wówczas okaże się jak bardzo udało mu się wywiązać z zadania. W tym sezonie bohaterami programu będą m.in. Kinga Rusin, Jerzy Dudek, Krzysztof Rutkowski, Tomasz Niecik czy Jarosław Kret.

W tym odcinku gościem Przemka Kossakowskiego będzie niekwestionowana gwiazda sportu - Jerzy Dudek. Wielokrotny reprezentant Polski oraz zawodnik takich klubów jak Liverpool i Real Madryt był obiektem westchnień tysięcy fanek. Prowadzący dowie się jak sportowiec spędza czas na piłkarskiej emeryturze. Zada mu wiele niewygodnych pytań i spróbuje zrozumieć jego życiowe motywy, wartości i cele. Wszystko po to, aby móc jak najlepiej wcielić się w jego osobę.