Komisarz Heldt: Gorący towar (5)

(Heldt: Heißer Stoff)

serial kryminalny Niemcy 2013
Występują:Olaf Kreinsen, Kai Schumann, Janine Kunze, Timo Dierkes
W skrócie:Na parkingu znajdującym się na odludnych przedmieściach Bochum zostaje znaleziona martwa kobieta. Ma na sobie ubrania od najdroższych projektantów. Śledczy ustalają tożsamość ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Nikolas Heldt (Kai Schumann) nie zwykł postępować zgodnie z procedurami. Metody jego pracy nie podobają się zwłaszcza jego przełożonemu - naczelnikowi wydziału, Detlevowi Grünowi (Timo Dierkes), i często prowadzą do sporów na komendzie policji. Komisarzowi Heldtowi sprzyja zwłaszcza prokuratorka Ellen Bannenberg (Janine Kunze), która szanuje jego efektywny sposób prowadzenia śledztwa i często przymyka oczy na jego samowolne poczynania.

W tym odcinku

Na parkingu znajdującym się na odludnych przedmieściach Bochum zostaje znalezione kobiece ciało ubrane w stroje od najdroższych projektantów mody. Nadkomisarz Grün i komisarz Heldt otwierają śledztwo w sprawie morderstwa i dochodzą do wniosku, że ofiarą jest Patrizia Sendel, małżonka konserwatora instalacji sanitarnych. Okazuje się, że jej mąż Georg Sendel nie wiedział, że Patrizia sprzedaje fetyszystom bieliznę. Georg nie ma jednak alibi i zostaje głównym podejrzanym. Jednak Heldt czuje, że sprawa ma drugie dno.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także