Kobieta w lustrze (50)

Kobieta w lustrze (50)

(La mujer en el espejo)

telenowela Kolumbia 2004   od 12 lat
Występują:Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Alfredo Ahnert
W skrócie:Marcos rzuca się na Alberta z pięściami. Gabriel gani syna za niedopuszczalne zachowanie na terenie firmy. Luzmila składa doniesienie na Pedra. Bárbara szantażuje Nino.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samotna Juliana Soler (Paola Andrea Rey) cierpi z powodu braku urody. Ciotka Mercedes zdradza jej magiczne zaklęcie ukryte w lustrze. Czary przemieniają Julianę w olśniewająco piękną kobietę. Niestety zaklęcie działa tylko w dzień. Młoda kobieta musi prowadzić podwójne życie. Jako Maritza Ferrer, podejmuje pracę w firmie Mutti. Tutaj udaje jej się znaleźć miłość u boku Marcosa (Juan A. Baptista). Mężczyzna marzeń jest adoptowanym synem właściciela firmy. Martiza będzie musiała stawić czoła licznym przeciwnościom losu. Ambitna i bezwzględna Barbara Montesinos, chce przejąć kontrolę nad fortuną Muttich. Z pomocą swojego kochanka Alberto, uknuje przeciw niej intrygę. W rezultacie Martiza zostanie niesłusznie oskarżona o oszustwo, za które grozi jej aresztowanie. Mimo że jest niewinna, sytuacja zmusza ją do odejścia z pracy. Wkrótce Juliana ulega tragicznemu wypadkowi. Jej matka przypadkiem tłucze magiczne lustro, co sprawia, że piękna Maritza znika bezpowrotnie. Szczęśliwie ocalała z wypadku, znów jako skromna Juliana, wyjeżdża i zaczyna nowe życie. Wychodzi za mąż za majętnego człowieka, który tuż po ślubie umiera pozostawiając jej ogromna fortunę. Za odziedziczony majątek wdowa decyduje się wykupić większość udziałów w Mutti. Dzięki temu może powrócić do firmy i zemścić się na swoich prześladowcach. Jednak jej głównym celem jest ponowne spotkanie z ukochanym. Tym razem Marcos, będzie musiał pokochać Julianę taką, jaką jest ona naprawdę.

W tym odcinku

Marcos rzuca się na Alberta z pięściami. Gabriel gani syna za niedopuszczalne zachowanie na terenie firmy. Luzmila składa doniesienie na Pedra. Bárbara szantażuje Nino. Gabriel sugeruje Maritzie, aby ukryła nową formułę w sejfie ze względów bezpieczeństwa. Regina odkrywa, że Maritza ma pieprzyk w tym samym miejscu, co Juliana.

Występują (pokaż wszystkich)