Kabaretowy Klub Dwójki: Dopalacze i rozweselacze - pozwalać czy zabraniać?

Kabaretowy Klub Dwójki: Dopalacze i rozweselacze - pozwalać czy zabraniać?

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Dziś temat nielegalnych używek. W studiu goszczą kabaret Łowcy.B i dwaj bywalcy słynnej ławeczki z 'Rancza'. Ich przeciwnikami są Ścibor Szpak i Arkadiusz Nader, policjant z 'Rancza'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

Satyrycy i ich goście podejmują temat nielegalnych używek. W studiu goszczą kabareciarze z formacji Łowcy.B oraz bywalcy słynnej ławeczki z "Rancza" czyli Sylwester Maciejewski i Bogdan Kalus, którzy uważają, że każdy powinien mieć wolność wyboru. Ich przeciwnikami będą Ścibor Szpak, laureat tegorocznego przeglądu PaKA oraz Arkadiusz Nader, który w "Ranczu" wciela się w ścigającego ławeczkę policjanta Staśka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także