Jedno życzenie

Jedno życzenie

6.3/10

(You Wish)

KOMEDIA Nowa Zelandia/USA 2003   od 7 lat
Występują:A.J. Trauth, Spencer Breslin, Lalaine, Tim Reid
Reżyseria:Paul Hoen
W skrócie:Alex nie lubi swego młodszego brata. Pewnego dnia chłopiec znajduje tajemniczą monetę, dzięki której Stevie znika.
Jedynym życzeniem nastolatka jest pozbycie się młodszego brata, ale życie w stanie zachwianej równowagi rodzinnej okazuje się nieznośne. Ku przestrodze.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastoletni Alex Lansing (A.J. Trauth) nie lubi swojego młodszego brata, Steviego (Spencer Breslin). Wini go za wszystkie swoje niepowodzenia. Pewnego dnia chłopiec znajduje tajemniczą monetę. Może ona spełnić jedno życzenie. Alex prosi, by brat zniknął z jego życia. Gdy budzi się następnego dnia, odkrywa, że jego marzenie się spełniło. Stevie zniknął i wszystko zaczyna układać się doskonale - rodzice stają się bogaci, Alex zyskuje dużą popularność wśród rówieśników, zdobywa też serce najpiękniejszej dziewczyny w szkole. Świetnie też radzi sobie podczas gry w football. Teraz świat wydaje się mu idealny. Jednak po pewnym czasie Alex zaczyna tęsknić za Steviem. Uświadamia sobie swój błąd. Postanawia zrobić wszystko, by odzyskać młodszego brata. Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Jackie French Koller.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)