Jak zostałem Rosjaninem (6)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Alex tłumaczy, jak postępować z największym bogactwem naturalnym Rosji, czyli z pięknymi kobietami. Zdążył już odkryć sekrety ich charakteru. Tymczasem Oleg, chłopak Ani, uznaje Alexa za konkurencję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 maja
za 6 dni
17:40 Zoom TV (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex tłumaczy, jak postępować z największym bogactwem naturalnym Rosji, czyli z pięknymi kobietami. Zdążył już odkryć sekrety ich charakteru. Tymczasem Oleg, chłopak Ani, uznaje Alexa za groźną konkurencję. Ponieważ w ich związku nie układa się ostatnio najlepiej, mężczyzna postanawia bardziej się starać i odzyskać względy ukochanej. Dziennikarz nie zamierza mu niczego ułatwiać. Mieszkanie Romy odwiedza Anatolij w towarzystwie swoich ludzi. Składa mu poważną propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także