JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (16)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (16)

6.6/10

(JAG: Boomerang: Part 2)

serial sensacyjny USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, John M. Jackson, Patrick Labyorteaux
Reżyseria:Donald P. Bellisario, Jeannot Szwarc
W skrócie:Harmon i Bud prowadzą śledztwo. Znaleziono zwłoki żołnierza zamordowanego przed laty. Podejrzewają, że był to Kevin Lee. W czasie śledztwa odkrywają, że domniemana ofiara była mordercą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Harmon i Bud nadal rozwiązują w Sydney sprawę morderstwa. Znaleziono tam zwłoki amerykańskiego żołnierza zamordowanego przed laty. Podejrzewają, że był to Kevin Lee. W czasie śledztwa odkrywają jednak, że to domniemana ofiara była mordercą. Lee, obawiając się konsekwencji swojego czynu, upozorował własną śmierć, tym samym dezerterując z wojska. Grozi mu wysoki wyrok. Być może znajdą się jednak jakieś okoliczności łagodzące.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)