JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Święta trójca (6)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Święta trójca (6)

6.6/10

(JAG: Trinity)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:W pobliżu admirała Chegwiddena i sędzi Laury Delaney wybucha ładunek. Ktoś mógł nastawać na życie admirała za dawne sprawy. Laurę chce zabić były mąż. Wojskowi śledczy usiłują to wyjaśnić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Wybucha ładunek podłożony w pobliżu admirała Chegwiddena i sędzi Laury Delaney. Nie wiadomo, które z nich było celem zamachu. Ktoś mógł nastawać na życie admirała za dawne sprawy jeszcze z Wietnamu. Laurę chce zabić jej były mąż. Zanim wojskowi śledczy wpadają na właściwy trop, przy kolejnej próbie zamachu Laura ginie. Dopiero wtedy okazuje się, że w sprawę zamieszane jest CIA.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)