JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Stróż (12)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Stróż (12)

6.6/10

(JAG: The Guardian)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Michael Schultz
W skrócie:Bezdomny jest świadkiem zamachu. Staje w obronie napadniętych i musi uciekać. Znajduje schronienie w kaplicy, gdzie spotyka Robertsa. Okazuje się, że był żołnierzem jednostek specjalnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Bezdomny mężczyzna jest przypadkowym świadkiem zamachu. Staje w obronie napadniętych i sam musi uciekać. Znajduje schronienie w kaplicy, gdzie spotyka Robertsa. Wychodzi na jaw, że zbieg był w przeszłości żołnierzem służącym w jednostkach specjalnych. Roberts wzywa na pomoc Harma. Obaj chcą pomóc mężczyźnie, lecz ten świadomie szuka śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)