JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Sekret (2)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Sekret (2)

6.6/10

(JAG: Secrets)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Ray Austin
W skrócie:Żołnierze w więzieniu wojskowym mają objawy zatrucia jadem kiełbasianym. Ktoś skaził źródła wody pitnej. To kapral Magida chciał wywołać panikę, żeby nikt nie zauważył jego ucieczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Zaczynają chorować żołnierze osadzeni w więzieniu wojskowym. Mają objawy groźnego zatrucia jadem kiełbasianym. Istnieje podejrzenie, że ktoś skaził źródła wody pitnej. Okazuje się, że zatrucie zaaranżował kapral Magida. Chciał wywołać panikę, by nikt nie zauważył jego ucieczki. Magida, który twierdzi, że jest niewinny, zamierza dotrzeć do wojskowego biura śledczego i poprosić o wznowienie jego procesu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)