JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Gra w go (10)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Gra w go (10)

6.6/10

(JAG: The Game of Go)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Ray Austin
W skrócie:Kolumbia. Amerykańscy żołnierze otrzymują zadanie uprowadzenia szefa narkotykowego kartelu. Akcja kończy się fiaskiem. Śledczy mają wyjaśnić, kto jest odpowiedzialny za niepowodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Kolumbia. Amerykańscy żołnierze otrzymują zadanie uprowadzenia szefa narkotykowego kartelu. Akcja kończy się niepowodzeniem. Dochodzi do ostrej wymiany ognia, w wyniku której jeden z wojskowych zostaje ranny. Wojskowi śledczy mają wyjaśnić, kto jest odpowiedzialny za niepowodzenie akcji. Należy również ustalić, czy zakładnik żyje i podjąć próby uwolnienia go.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)