Iron Majdan (6)

Iron Majdan (6)

reality show Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
W skrócie:Widzowie przekonają się, czy bohaterowie programu mają do siebie zaufanie. Para wybiera się do Azerbejdżanu. Tam zostaną rozdzieleni. Małgorzata staje oko w oko z żywiołem, który zawsze ją przerażał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Istnieją miejsca, które nie zostały opisane w przewodnikach, ludzie niepojawiający się w książkach czy niezrealizowane wyzwania. Na mapie podróży Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana znalazło się dziesięć najlepszych, najbardziej interesujących destynacji. Ich codzienne życie w ostatnich miesiącach uległo diametralnej zmianie. Para poznaje cel podróży na krótko przed wyruszeniem, a zadanie do wykonania - dopiero po dotarciu na miejsce. Teraz nie mogą się już wycofać. Są zdani wyłącznie na siebie i muszą odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Każde kolejne wyzwanie testuje ich determinację, wytrzymałość, cierpliwość, odwagę, spryt oraz wzajemne zaufanie. Muszą m.in. pojawić się na gali wrestlingu w Las Vegas, uciec z bezludnej wyspy czy walczyć z ogniem.

Widzowie przekonają się, czy bohaterowie programu mają do siebie zaufanie. Para wybiera się do Azerbejdżanu, zwanego krajem ognia. Tam, po raz pierwszy odkąd wzięli udział w projekcie, zostaną rozdzieleni. Na początek Małgorzata Rozenek-Majdan staje oko w oko z żywiołem, który od zawsze ją przerażał. Po ćwiczeniach w basenie, następnego dnia zostaje wyrzucona z łodzi i w ochronnym kombinezonie dryfuje samotnie po Morzu Kaspijskim. Tymczasem Radosław Majdan wyrusza na poszukiwania. Drugie wyzwanie odcinka to walka z najgroźniejszym żywiołem. Ekipa Iron Majdan trafia na platformę wiertniczą, gdzie panuje wysoka temperatura i szaleje prawdziwy pożar. Tam role się odwracają - teraz Małgosia ma uratować Radosława. On musi zdecydować, czy dołączyć do strażaków z elitarnego oddziału OTIi dać się uratować, czy zostać tam, gdzie jest. Problem w tym, że podczas szkoleń jego żona nie potrafiła przezwyciężyć swojego strachu w kluczowym momencie.

Występują (pokaż wszystkich)