Imprezowo (11)

Imprezowo (11)

(Swingtown: Get Down Tonight)

serial obyczajowy USA 2008   od 12 lat
Występują:Molly Parker, Jack Davenport, Grant Show, Lana Parrilla
W skrócie:Susan i Bruce postanawiają pobyć razem, ale ostatecznie idą do klubu z Tomem i Triną. Janet zaczyna pracę sekretarki, zaś Robert pomaga w domu. Mężczyzna wyjawia swoje uczucia wobec Susan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chicago, 1976 rok. Rodzina Millerów wprowadza się do nowego domu. Bruce (Jack Davenport) jest maklerem, a Susan (Molly Parker) zajmuje się domem i dwójką nastoletnich dzieci, Laurie (Shanna Collins) i Bruce'em Juniorem (Aaron Christian Howles). Ich nowymi sąsiadami są wyzwoleni Deckerowie - pilot Tom (Grant Show) i jego piękna żona Trina (Lana Parrilla). Na pierwszą sąsiedzką imprezę u Deckerów Millerowie zapraszają swoich przyjaciół, Janet (Miriam Shor) i Rogera (Josh Hopkins) Thompsonów. Okazuje się, że trafiają na party swingersów. Susan i Bruce są zaintrygowani nowymi znajomymi i ich stylem życia, lecz wpływa to na ich stosunki z Thompsonami. Zmienia się również życie dzieci Millerów. Laurie jest zauroczona młodym wykładowcą filozofii, a B.J. - nastoletnią Samanthą, która mieszka w domu obok.

W tym odcinku

Susan i Bruce postanawiają spędzić trochę czasu razem, ale ostatecznie idą do klubu z Tomem i Triną. Janet zaczyna pracę sekretarki, zaś Robert pomaga w domu. Mężczyzna wyjawia swoje uczucia wobec Susan. Laurie spędza czas z Dougiem. Dziewczyna oczekuje pomocy swojego ojca w sprawie prawa jazdy. B.J. i Rick idą na podwójną randkę z Sam oraz jej kuzynem.

Występują (pokaż wszystkich)