Imperium 3: Wybiła północ (6)

Imperium 3: Wybiła północ (6)

(Empire 3: Chimes at Midnight)

serial obyczajowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Terrence Howard, Bryshere Y. Gray, Trai Byers, Grace Gealey
W skrócie:Empire pada ofiarą ataku hakerskiego. Przeciek jest przyczyną konfliktów zarówno pomiędzy artystami, jak i członkami rodziny Lyonów. Andre próbuje wykorzystać zaistniałą sytuację do własnych celów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramat rodzinny, ukazujący historię właściciela muzycznego imperium, którego trzej synowie i była żona walczą o schedę po nim. W trzecim sezonie powrócą niedokończone spory, a walka o władzę nad rodzinną wytwórnią stanie się jeszcze bardziej zacięta. Właściciel wytwórni (Terrence Howard), nie pozostając w tyle za konkurencją, zamierza zostawić po sobie dziedzictwo w postaci muzycznego serwisu steamingowego. Na drodze staje mu jednak jego przyrodni brat Tariq (Morocco Omari), agent FBI, który prowadzi przeciwko niemu dochodzenie. Cookie (Taraji P. Henson) postanawia ułożyć swoje życie na nowo. Widzowie dowiedzą się także jak kobieta stała się panią Lyon oraz jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Luciousem. Tymczasem bracia Lyon - Andre (Trai Byers), Jamal (Jussie Smollett) i Hakeem (Bryshere Y. Gray), pomimo wielu przeszkód nadal dążą do osiągnięcia postawionego sobie celu.

W tym odcinku

Empire pada ofiarą ataku hakerskiego. Przeciek jest przyczyną konfliktów zarówno pomiędzy artystami, jak i członkami rodziny Lyonów. Andre próbuje wykorzystać zaistniałą sytuację i pokazać swoją przydatność dla firmy. Tymczasem Lucious nadal stara się skłócić Cooki z Angelo, a Jamal wikła się w miłosny trójkąt.

Występują (pokaż wszystkich)