Imperium 3: Jeden przed drugim (5)

Imperium 3: Jeden przed drugim (5)

(Empire 3: One Before Another)

serial obyczajowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Terrence Howard, Bryshere Y. Gray, Trai Byers, Grace Gealey
W skrócie:Po nieudanym spotkaniu biznesowym Luciousa i Andre z Shinem odwet wydaje się nieuchronny. Tymczasem Jamal uświadamia sobie, że występy z Hakeemem mogą pomóc mu w pozbyciu się lęków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramat rodzinny, ukazujący historię właściciela muzycznego imperium, którego trzej synowie i była żona walczą o schedę po nim. W trzecim sezonie powrócą niedokończone spory, a walka o władzę nad rodzinną wytwórnią stanie się jeszcze bardziej zacięta. Właściciel wytwórni (Terrence Howard), nie pozostając w tyle za konkurencją, zamierza zostawić po sobie dziedzictwo w postaci muzycznego serwisu steamingowego. Na drodze staje mu jednak jego przyrodni brat Tariq (Morocco Omari), agent FBI, który prowadzi przeciwko niemu dochodzenie. Cookie (Taraji P. Henson) postanawia ułożyć swoje życie na nowo. Widzowie dowiedzą się także jak kobieta stała się panią Lyon oraz jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Luciousem. Tymczasem bracia Lyon - Andre (Trai Byers), Jamal (Jussie Smollett) i Hakeem (Bryshere Y. Gray), pomimo wielu przeszkód nadal dążą do osiągnięcia postawionego sobie celu.

W tym odcinku

Po nieudanym spotkaniu biznesowym Luciousa i Andre z Shinem, odwet wydaje się nieuchronny. Tymczasem Jamal uświadamia sobie, że występy z Hakeemem mogą pomóc mu w pozbyciu się lęków. Cookie daje się zaskoczyć podczas spotkania ze swoją kuratorką sądową.

Występują (pokaż wszystkich)