Hell on Wheels - Witaj w piekle (2)

Hell on Wheels - Witaj w piekle (2)

7.8/10

(Hell on Wheels: Immoral Mathematics)

serial obyczajowy Kanada/Wielka Brytania 2011   od 16 lat
Występują:Anson Mount, Colm Meaney, Common, Dominique McElligott
Reżyseria:David Von Ancken
W skrócie:Culleno musi odpowiedzieć za swoje czyny. Lily walczy o przetrwanie z dala od cywilizacji. Durant próbuje wykorzystać tragedię do celów politycznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W latach 60. XIX wieku w Ameryce kończy się wojna secesyjna. Mieszkańcy przystępują do odbudowy wyniszczonego brutalnymi walkami kraju. Na Dzikim Zachodzie były żołnierz konfederatów, Cullen Bohannon (Anson Mount), jest opętany rządzą zemsty za śmierć swojej żony. Mężczyzna najmuje się do pracy przy budowie torów. Jednak zanim linia kolei żelaznej pobiegnie przez amerykańskie pogranicze, budujący ją muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Są wśród nich między innymi korupcja, ataki Indian oraz animozje między białymi a czarnymi pracownikami.

W tym odcinku

Po wielu staraniach Thomas Durant odnajduje ciało Roberta Bella. Niestety, nie ma przy nim cennych map. Natrafia jednak na medalion z wizerunkiem ukochanej żony Roberta - Lily. Durant wyznacza nagrodę za jej odnalezienie. Tymczasem Cullen odmawia złożenia zeznań w sprawie morderstwa Johnsona i trafia do aresztu. Niebawem udaje mu się uciec. Postanawia spotkać się z Durantem i poprosić o posadę zarządcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także