Hawajski remont (11/14)

Hawajski remont (11/14)

(Aloha Builds)

program rozrywkowy USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Travis próbował sam wyremontować dom z 1920 roku, który jest w jego rodzinie od pokoleń. On i jego partnerka potrzebują pomocy Davida i Michelle, którzy mogą przywrócić nieruchomości klasyczny styl.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Michelle i David Jaime to rodzeństwo, które przebudowuje hawajskie domy, tak by ich mieszkańcy poczuli się prawdziwymi gospodarzami. Problem jednak w tym, że remonty na wyspach są dość kosztowne. Projektanci dołożą jednak wszelkich starań, by metamorfoza mieszkań była efektowana, ale i oszczędna. Przerobią stare meble w nowoczesne wnętrzarskie perełki, inspirując widzów do przeprowadzenia zmian w ich domach.

Jamie i Travis mieszkają w domu z 1920 roku, który jest w rodzinie Travisa od pokoleń. Chwilowo przebywają w wynajętym mieszkaniu, gdyż mężczyzna próbował samodzielnie wyremontować swoją posesję. Prace trwają już rok i niewiele się zmieniło. Para potrzebuje pomocy Davida i Michelle, aby przywrócili nieruchomości klasyczny styl. Zewnętrzna część domu również wymaga wiele pracy, a budżet jest bardzo ograniczony. Niestety w trakcie prac czeka na nich niemiła niespodzianka, którą ujawni... taśma klejąca.

Zobacz także