Happy Valley (3)

Happy Valley (3)

7.9/10
serial kryminalny Wielka Brytania 2014   dla dorosłych
Występują:Sarah Lancashire, George Costigan, James Norton, Charlie Murphy
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Catherine zjawia się w kryjówce Royce'a, ale mężczyźnie udaje się uciec. Samochód, którym wraz z Lewisem uprowadzają dziewczynę, próbuje zatrzymać sierżant McAskil. Royce przejeżdża policjantkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małe angielskie miasteczko. Lokalna społeczność próbuje uporać się ze wzrastającą liczbą narkomanów i ciężarnych nastolatek. Na straży bezpieczeństwa w mieście stoi bezkompromisowa sierżant Catherine Cawood (Sarah Lancashire). Kobieta załamuje się, gdy Tommy Lee Royce (James Norton) - przestępca, który według niej odpowiada za śmierć jej córki - wychodzi z więzienia. Policjantka jest pewna, że ten człowiek stanowi poważne zagrożenie dla otoczenia. Tymczasem zostaje porwana córka lokalnego przedsiębiorcy.

W tym odcinku

Gdy Catherine zjawia się w kryjówce Royce'a, mężczyźnie udaje się uciec. Niestety samochód, którym wraz z Lewisem uprowadzają dziewczynę, zostaje zatrzymany za przekroczenie prędkości przez sierżant Kristen McAskil. Royce, niewiele myśląc, przejeżdża policjantkę i ucieka. Catherine jest załamana, gdyż partner zmarłej Kristen obwinia ją o zaangażowanie jego narzeczonej do akcji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)