Halt and Catch Fire 2 (9/10)

Halt and Catch Fire 2 (9/10)

7.9/10

(Halt and Catch Fire)

serial obyczajowy USA 2015   od 12 lat
Występują:Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé
W skrócie:Cameron decyduje się sprzedać prawa Mutiny do najnowszego projektu. Tom jest zły, że podjęła decyzję bez konsultacji. To koniec ich znajomości. Gordon prowadzi śledztwo przeciwko firmie komputerowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 80. Joe MacMillan (Lee Pace), programistka Cameron Howe (Mackenzie Davis) oraz inżynier Gordon Clark (Scoot McNairy) to komputerowi maniacy, którzy pracują nad nowymi rozwiązaniami informatycznymi zmieniającymi ówczesny świat. Pasjonującą pracę starają się łączyć z pełnym zawirowań życiem osobistym.

W tym odcinku

Donna i Cameron zastanawiają się, jakie mają szansę w starciu z Westgroup. Cameron decyduje się sprzedać prawa Mutiny do najnowszego projektu. Tom jest zły że podjęła decyzję bez konsultacji z nim. Jest to koniec ich znajomości. Po wyjściu z więzienia Gordon prowadzi śledztwo przeciwko firmie komputerowej, która według niego ukradła mu pomysł. Ma on jednak problem z pamięcią. Lekarz mówi Donnie, że jest to wynik stresu. Clark przyznaje, że potrzebuje pomocy. Bosworth informuje Cameron, że odchodzi z Mutiny. Ma inną pracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)