Grimm 2 (14)

Grimm 2 (14)

7.5/10

(Grimm 2: Natural Born Wesen)

serial fantasy USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell
Reżyseria:Michael W. Watkins
W skrócie:Nick, Juliette oraz Renard próbują cofnąć zaklęcie, które powoduje pożądanie pomiędzy kapitanem i narzeczoną Grimma. Tymczasem w Portland dochodzi do serii napadów na banki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Nick, Juliette oraz Renard wspólnie próbują cofnąć lub chociaż zneutralizować zaklęcie, które powoduje pożądanie pomiędzy kapitanem i narzeczoną Grimma. Po wypiciu wywaru przygotowanego przez Rosalee, dziewczyna zaczyna mieć niepokojące halucynacje. Tymczasem w Portland dochodzi do serii zuchwałych napadów na banki. Świadkowie zeznają, że sprawcy zawsze mają na twarzach bardzo realistyczne maski zwierząt. Wkrótce do jednego z takich ataków dochodzi na oczach Eddiego. Okazuje się, że kradzieży dokonują nie ludzie w maskach, ale prawdziwe bestie, które pokazują śmiertelnikom swoje oblicza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)