Gotowe na wszystko (3/23)

Gotowe na wszystko (3/23)

(Desperate Housewives: Pretty Little Picture)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Arlene Sanford
W skrócie:Bree nie chce, żeby dzieci dowiedziały się, że Rex śpi osobno. Prosi go o zachowanie pozorów. Namiętne spotkanie Johna i Gabrielle obserwuje dziewczynka. Gabrielle daje jej piękną lalkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnego niedzielnego poranka na przedmieściach jednego z amerykańskich miast, oddana matka i żona Mary Alice Young (Brenda Strong) strzela sobie w głowę. Od tego momentu martwa bohaterka zabiera widzów w podróż po okolicy, przedstawiając swoich przyjaciół i rodzinę. Jej przyjaciółki, Bree (Marcia Cross), perfekcyjna pani domu, która toczy walkę ze swoim ukrytym alkoholizmem, Lynette (Felicity Huffman), która próbuje pogodzić udane życie rodzinne z karierą, Susan (Teri Thatcher), rozwódka z dorastającą córką i Gabrielle (Eva Longoria), była modelka, a obecnie znudzona życiem żona bogacza próbują rozwikłać zagadkę jej samobójczej śmierci. Na pozór ich życie jest zwyczajne, jednak z czasem wychodzą na jaw mroczne tajemnice mieszkańców sennego Wisteria Lane.

W tym odcinku

Bree nie chce, żeby dzieci dowiedziały się, że Rex śpi oddzielnie. Prosi go, żeby zachowywał przed rodziną pozory. Namiętne spotkanie Johna i Gabrielle obserwuje dziewczynka z sąsiedztwa. Kobieta kupuje piękną lalkę, żeby zapewnić sobie jej dyskrecję. Zach znajduje w domu broń, z której zastrzeliła się Mary Alice. Chce się dowiedzieć od ojca dlaczego nadal trzyma broń w domu i dlaczego nie chce rozmawiać na temat matki. Przyjaciółki organizują kolację, którą zaplanowały jeszcze przed samobójstwem Mary Alice. Chcą uczcić w ten sposób jej pamięć, jednak atmosfera przy stole jest napięta. Wściekła i poniżona przez męża Bree, która pełni obowiązki gospodyni, mści się na Reksie opowiadając publicznie o jego seksualnych dziwactwach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)