Gotowe na wszystko 2 (13/24)

Gotowe na wszystko 2 (13/24)

(Desperate Housewives: There's Something About a War)

serial obyczajowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Larry Shaw
W skrócie:Gabrielle postanawia walczyć o małżeństwo. Rano Bree znajduje Matthew pod łóżkiem Daniel. Susan po kolacji zaprasza doktora Rona do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 stycznia
za 5 dni
15:55 TVN 7
poniedziałek, 28 stycznia
za 8 dni
8:50 TVN 7 (powtórka)

Opis

Dalsze perypetie czterech przyjaciółek - Bree (Marcia Cross), Lynette (Felicity Huffman), Susan (Teri Thatcher) i Gabrielle (Eva Longoria), które mieszkają w sennym miasteczku Wisteria Lane. Zwyczajne na pozór życie tamtejszych mieszkańców skrywa jednak wiele mrocznych tajemnic.

W tym odcinku

Gabrielle postanawia walczyć o swoje małżeństwo. Między nią a siostrą Mary dochodzi do bójki. Rano Bree znajduje Matthew pod łóżkiem Danielle. Kiedy mówi o tym Betty, ta obiecuje, że to się więcej nie powtórzy, bo zamierzają się wyprowadzić. Susan po romantycznej kolacji zaprasza doktora Rona do swojego domu. On jednak w ostatniej chwili rezygnuje ze wspólnej nocy. Lynette poszukuje nowego pracownika. Tom mówi jej, że chciałby wrócić do pracy i idzie na rozmowę kwalifikacyjną. Jego żonie bardzo się ten pomysł nie podoba, ponieważ gdyby Tom został przyjęty, to ona byłaby jego zwierzchnikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także