Gotowe na wszystko (137)

Gotowe na wszystko (137)

(Desperate Housewives 7: Truly Content)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Tara Nicole Weyr
W skrócie:Gabrielle bez wiedzy Carlosa wynajmuje prywatnego detektywa, który ma zbadać ważną sprawę. Lynette jest zaskoczona, dowiadując się, jakie lekarstwo na depresję polecił Tomowi doktor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie popularnego serialu mieszkańcy Fairview będą mieli kolejne powody do niepokoju, do miasteczka powraca bowiem Paul Young (Mark Moses). Były więzień i jego tajemnicza żona zdają się mieć nieczyste zamiary. Na Wisteria Lane wiele zamieszania wprowadzi rywalka Lynette (Felicity Huffman) z czasów college'u - Renee Perry (Vanessa Williams). Nowa sąsiadka to prawdziwa kobieta sukcesu, która zawsze dostaje to, czego pragnie, nawet jeśli jest to cudzy mąż. Susan (Teri Hatcher) i Mike (James Denton) są zmuszeni opuścić Wisteria Lane z powodu problemów finansowych. Ich dom wynajmuje Paul. Kłopoty mają również Lynette i Tom (Doug Savant), w których domu pojawia się kolejna pociecha. Tymczasem Bree (Marcia Cross) postanawia zacząć wszystko od nowa. Dzieli się z Gaby (Eva Longoria Parker) sekretem, który może zaważyć na ich przyjaźni.

W tym odcinku

Gabrielle, bez wiedzy Carlosa wynajmuje prywatnego detektywa, który ma zbadać ważną sprawę. Lynette jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, jakie lekarstwo na depresję zalecił Tomowi doktor. Renée zaprasza Bree do klubu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)