Górski lekarz: Osobista decyzja (40)

Górski lekarz: Osobista decyzja (40)

(Der Bergdoktor: Einsame Entscheidung)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Dirk Pientka
W skrócie:Hans i Klara muszą przeboleć fakt, że ich ślub został odwołany. Nieoczekiwanie do Ellmau przyjeżdża były mąż kobiety, Peter. Lekarze śpieszą na pomoc Ani Meinert, która miała wypadek w górach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Hans i Klara muszą przeboleć fakt, że ich ślub został odwołany. Nieoczekiwanie do Ellmau przyjeżdża były mąż Klary, Peter. Hans jest zazdrosny. Hans i Martin śpieszą na pomoc Ani Meinert, która miała wypadek w górach. Dowiadują się, że jej mąż runął w przepaść.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także