Głęboka woda 2: Podrzutek (2/12)

Głęboka woda 2: Podrzutek (2/12)

7.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Marcin Dorociński, Filip Pławiak, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska
Reżyseria:Magdalena Łazarkiewicz
W skrócie:Mika poznaje młodego Kamila. Już kilka razy uciekał z ośrodka, choć porusza się na wózku. Zamierza dostać się do matki w Niemczech. Chciałby zostać taksówkarzem. Mika postanawia mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej. Dyrektor Wiktor Okulicki i jego zespół, który tworzą m.in. Mika (Katarzyna Maciąg), Alina (Marta Klubowicz) i Grażyna (Julia Kijowska) zmierzą się z kolejnymi ludzkimi dramatami. Widzowie poznają także prywatne życie społeczników. Po śmierci ojca Wiktor spotka jego długoletnią partnerkę życiową, głuchoniemą Marię Lutek (Maria Ciunelis) oraz jej rodzinę - syna Tadeusza (Cezary Kosiński) i synową (Barbara Lubos-Święs).

W tym odcinku

Podczas odwiedzin w domu pomocy społecznej Mika poznaje niepełnosprawnego Kamila. Dwudziestolatek, mimo że porusza się na wózku, już kilka razy uciekał z ośrodka. Ostatnio znaleziono go na trasie wylotowej do Berlina. Mika dowiaduje się, że chłopak chce dostać się do swojej matki, która mieszka w Niemczech ze swoim partnerem. W Polsce jest zupełnie sam. Ojca nie zna, brat Marcin odsiaduje wyrok w więzieniu, a jego jedyną przyjaciółką jest sparaliżowana Ewelina, która porozumiewa się z nim za pomocą komputera. Odnalezienie matki to nie jedyne marzenie Kamila. Chłopak chciałby zostać taksówkarzem. Mika postanawia mu w tym pomóc. Wraz z Wiktorem dziewczyna odwiedza Budnego w jego biurze w kamienicy Lutków. Mężczyzna próbuje im wmówić, że zaszło nieporozumienie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także