Galileo (575)

Galileo (575)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Twórcy serii odkrywają tajniki diety pudełkowej - idealnej dla zapracowanych, którzy nie chcą rezygnować ze zdrowego odżywiania. Następnie reporter sprawdza, jak wygląda życie Beduina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Twórcy serii odkrywają tajniki diety pudełkowej - idealnej dla zapracowanych osób, które nie chcą rezygnować ze zdrowego odżywiania. Następnie reporter programu na własnej skórze sprawdza, jak wygląda los Beduina żyjącego na pustyni. Widzowie przekonają się również, jak działa ludzki mózg i jak go trenować, by działał sprawnie do późnej starości. Autorzy cyklu pokażą też najwęższy dom świata stojący w Japonii. Okazuje się, że mieści się w nim sklep pewnej miłej staruszki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także