Galileo (573)

Galileo (573)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Zawodowy kucharz pokaże, jak w domu przyrządzić paluszki, nachosy, chipsy oraz orzeszki wasabi. Dziennikarze pojadą też do Chin, gdzie powstają reprodukcje dzieł największych mistrzów malarstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy pytają profesjonalnego zawodnika sumo o 5 rzeczy, bez których nie wyobraża sobie życia. Dzięki jego odpowiedziom widzowie poznają kulisy tego sportu. Tymczasem zawodowy kucharz pokaże, jak domowym sposobem przyrządzić paluszki, nachosy, chipsy oraz orzeszki wasabi. Dziennikarze pojadą też do Chin, gdzie powstają reprodukcje dzieł największych mistrzów malarstwa. Na zakończenie programu tajemnice falafela.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także