Galileo (572)

Galileo (572)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie o obiektywach do smartfonów. Widzowie dowiedzą się także, jak często powinni prać kuchenne ściereczki, wymieniać pościel i co znajduje się na niepranych od dwóch tygodni dżinsach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie o obiektywach do... smartfonów. Na rynku dostępne są różne ich warianty: szerokokątny, "rybie oko" oraz specjalny obiektyw do fotografowania detali. Reporterzy przyjrzą się także mandarynkom z puszki, które przyjeżdżają do nas z Chin. W programie dowiemy się też, jak często powinniśmy prać kuchenne ściereczki, kiedy wymieniać pościel i co znajduje się na niepranych od dwóch tygodni dżinsach. Na zakończenie programu reporterzy wyruszą do miasteczka Kennesaw w Georgii, gdzie 30 lat temu wprowadzono obowiązek posiadania broni. Sprawdzą, jakie ma to konsekwencje dla mieszkańców.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także