Galileo (559)

Galileo (559)

program popularnonaukowy   od 12 lat
W skrócie:Reporter 'Galileo', który przez 10 dni spożywał wyłącznie słodycze, zostanie poddany badaniom. Następnie ekipa programu przeprowadzi test kilku modeli przydomowych basenów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporter "Galileo", który przez 10 dni spożywał wyłącznie słodycze, zostanie poddany rozmaitym badaniom. Następnie ekipa programu przeprowadzi test kilku modeli przydomowych basenów. Kolejna część odcinka będzie poświęcona więzieniom. Niektórzy osadzeni traktowani są tam jak niewolnicy, inni korzystają z pełni wygód. Surowy dryl w Japonii, szykany w USA i luksus w Norwegii. Reporterzy przekonają się, jak wygląda sytuacja w zakładach karnych na całym świecie. Następnie ekipa programu sprawdzi, jak zbiera się warzywa i owoce w nowoczesnych gospodarstwach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także