Galileo (553)

Galileo (553)

program popularnonaukowy   od 12 lat
W skrócie:W programie kilka porad na upalne lato, m.in.: jak rozpoznać przeterminowane lody. W odcinku także najnowszy cukierniczy trend: brukselkowy tort, babeczki z patatów i creme brulle ze szparagów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie kilka porad na upalne lato, m.in.: jak walczyć z uporczywymi owadami, jak chronić baterię swojej komórki, jak rozpoznać przeterminowane lody oraz jak szybko i skutecznie schłodzić swoje ciało. W odcinku także najnowszy cukierniczy trend: brukselkowy tort, babeczki z patatów i creme brulle ze szparagów. Widzowie poznają także ostatni japoński krzyk mody, a także kawę parzoną na zimno, czyli cold brew.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także