Fat Killers - zabójcy tłuszczu (7)

reality show Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Marek Kłosowicz
W skrócie:Uczestnicy programu jadą nad morze. Tu muszą zmierzyć się ze swoim wyglądem. Schudli już bardzo dużo, ale czy starczy im odwagi, by publicznie zaprezentować się w strojach kąpielowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kamera towarzyszy siedmiu otyłym osobom, które rozpoczęły ciężki proces odchudzania. Widzowie obserwują ich pełne emocji zmagania z nadwagą. Efekty pracy uczestników bywają zaskakujące. Gospodarzem programu jest twórca nowatorskiej metody odchudzania Konrad Gaca.

Gosia przeprowadza się do narzeczonego. Natalka kończy gimnazjum i dostaje się do wymarzonego liceum. Grzegorz odbywa praktyki na lotnisku w Świdniku. Małgosię i Grzesia czeka trudny test przygotowany przez Konrada. Następnie wszyscy uczestnicy programu jadą nad morze. Tu muszą zmierzyć się ze swoim wyglądem. Schudli już bardzo dużo, ale czy starczy im odwagi, by publicznie zaprezentować się w strojach kąpielowych. Sześciobój z turystami w roli konkurentów oraz mecz piłki plażowej z grupą byłych piłkarzy reprezentacji poprawia im humory. Po powrocie czeka ich ważenie po 6 miesiącach walki z otyłością.

Twórcy (pokaż wszystkich)