Family Guy: Głowa rodziny 7: Zagraj to jeszcze raz, Brianie (12)

Family Guy: Głowa rodziny 7: Zagraj to jeszcze raz, Brianie (12)

(Family Guy 7: Play It Again Brian)

serial animowany USA 2007   od 16 lat
W skrócie:Pies Brian wygrywa konkurs na opowiadanie. Zostaje zaproszony na kolację w Martha's Vineyard. Związek Lois i Petera jest w kryzysie. Brian próbuje ich pogodzić. Sam zaczyna coś czuć do Lois.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Pies Brian wygrywa konkurs na opowiadanie. Zostaje nagrodzony i zaproszony na uroczystą kolację w Martha's Vineyard. Lois i Peter przechodzą kryzys. Zona ma już dość niedojrzałości i nieodpowiedzialnego zachowania Petera. Brian próbuje ich pogodzić, jednak sam zaczyna czuć coś do Lois.