Family Guy: Głowa rodziny 7: Głowa rodziny (8)

Family Guy: Głowa rodziny 7: Głowa rodziny (8)

(Family Guy 7: Padre de Familia)

serial animowany USA 2007   od 16 lat
W skrócie:Peter przyłącza się do grupy zwalczającej emigrantów. Ku swemu zaskoczeniu odkrywa jednak, że urodził się w Meksyku i nie jest w stanie udowodnić swojego obywatelstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Peter przyłącza się do grupy zwalczającej emigrantów. Ku swemu zaskoczeniu odkrywa jednak, że urodził się w Meksyku, a jego matka nie wypełniła odpowiednich dokumentów. Peter nie jest w stanie udowodnić swojego obywatelstwa. Nawet jego małżeństwo z Lois staje pod znakiem zapytania. Griffin podejmuje pracę jako ogrodnik u Cartera.

Zobacz także