Family Guy: Głowa rodziny 7: Córka Petera (9)

Family Guy: Głowa rodziny 7: Córka Petera (9)

(Family Guy 7: Peter's Daughter)

serial animowany USA 2007   od 16 lat
W skrócie:Quahog nawiedza powódź. Meg zapada w śpiączkę. Gdy budzi się w szpitalu, widzi studenta medycyny, w którym się zakochuje. Peter nie zamierza pozwolić córce na znajomość z chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Miasteczko Quahog nawiedza powódź. Meg odnosi poważne obrażenia i zapada w śpiączkę. Gdy budzi się w szpitalu, dostrzega przystojnego studenta medycyny, w którym błyskawicznie się zakochuje. Peter nie zamierza pozwolić córce na znajomość z chłopakiem. Nieoczekiwanie Meg oznajmia, że jest w ciąży.