El Príncipe - dzielnica zła (9/49)

El Príncipe - dzielnica zła (9/49)

(El Príncipe)

serial sensacyjny Hiszpania 2014   od 16 lat
Występują:José Coronado, Álex González, Hiba Abouk, Rubén Cortada
W skrócie:Karim detonuje bombę. Fatima widzi, jak ciężko ranny Morey osuwa się na ziemię. Kobieta udaje się do szpitala. Faruq, który przyszedł po odbiór wyników Leili, widzi, jak jego siostra całuje komisarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Javier Morey (Álex González) zjawia się w niebezpiecznej dzielnicy hiszpańskiej Ceuty, El Príncipe. Jako nowy komendant posterunku ma ustalić, czy miejscowa policja nie współpracuje z groźną siatką islamskich terrorystów, która werbuje w miasteczku przyszłych zamachowców. Jego zastępcą zostaje Fran (José Coronado), który nie waha się używać niekonwencjonalnych metod, by zaprowadzić ład w dzielnicy. W dniu przyjazdu Morey poznaje nauczycielkę Fatimę (Hiba Abouk). Poszukuje ona swego nastoletniego brata Abdu, który zniknął bez wieści. Sprawa może mieć związek z podejrzaną działalnością jego starszego brata Faruka. Niebawem Morey zakochuje się z wzajemnością w pięknej Fatimie. Dziewczyna jest już obiecana Halidowi, bogatemu kuzynowi z Maroka.

W tym odcinku

Karim detonuje bombę. Fatima jako przypadkowy świadek zamachu obserwuje bezsilnie, jak ciężko ranny Morey osuwa się na ziemię. Reszta ekipy odnosi lżejsze obrażenia. Jedynie Belinchón jest w bardzo ciężkim stanie. Fatima udaje się do szpitala. Faruq, który przyszedł po odbiór wyników Leili, widzi, jak jego siostra całuje komisarza. Wieczorem odbywa z nią poważną rozmowę. Gdy Morey przebywa w szpitalu, Fran, na polecenie Serry, przegląda policyjne akta. Faruq odwiedza w więzieniu Jaszczura, swego przełożonego w gangsterskiej hierarchii. Prosi go o pomoc w odnalezieniu Abdu. Ruth umawia się przez internet z Alfim, mordercą swojego brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także