El marginal. Syndykat zbrodni (9)

El marginal. Syndykat zbrodni (9)

7.5/10

(El marginal)

serial kryminalny Argentyna 2016   od 16 lat
Występują:Juan Minujín, Martina Gusman, Gerardo Romano, Claudio Rissi
Reżyseria:Alejandro Ciancio, Luis Ortega, Javier Pérez
W skrócie:Ema dowiaduje się, kim tak naprawdę jest Pastor. Teraz mężczyzna musi wyjawić, dlaczego przebywa w więzieniu. W międzyczasie żona Borgesa spotyka na ulicy więziennego psychologa. Kobieta mu grozi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miguel (Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Niegdyś pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi ogromną przysługę. Mężczyzna ma okazję spłacić swój dług - zgadza się stanąć pod fałszywym zarzutem przed sądem i trafia do więzienia w San Onofre. Ma za zadanie przeniknąć do zorganizowanej grupy, która jest odpowiedzialna za porwanie córki sędziego. Okazuje się jednak, że największym wyzwaniem dla Miguela będzie odzyskanie wolności i oczyszczenie z zarzutów. Argentyński serial został nagrodzony Grand Prix Jury na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku.

W tym odcinku

Ema dowiaduje się, kim tak naprawdę jest Pastor. Teraz mężczyzna musi powiedzieć jej prawdę i wyjawić, dlaczego przebywa w więzieniu. W międzyczasie żona Borgesa spotyka na ulicy więziennego psychologa. Kobieta grozi lekarzowi. Zastraszony zgadza się przyjąć Diosito na ponowne leczenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)