El marginal. Syndykat zbrodni (7)

El marginal. Syndykat zbrodni (7)

7.4/10

(El marginal)

serial kryminalny Argentyna 2016   od 16 lat
Występują:Juan Minujín, Martina Gusman, Gerardo Romano, Claudio Rissi
Reżyseria:Alejandro Ciancio, Luis Ortega, Javier Pérez
W skrócie:Pastor wspomina jak wyglądało jego życie przed siedmioma laty. Zrozpaczony mężczyzna, pod wpływem wydarzeń z przeszłości, postanawia odnaleźć swojego zagubionego syna. Prosi Emę o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miguel (Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Niegdyś pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi ogromną przysługę. Mężczyzna ma okazję spłacić swój dług - zgadza się stanąć pod fałszywym zarzutem przed sądem i trafia do więzienia w San Onofre. Ma za zadanie przeniknąć do zorganizowanej grupy, która jest odpowiedzialna za porwanie córki sędziego. Okazuje się jednak, że największym wyzwaniem dla Miguela będzie odzyskanie wolności i oczyszczenie z zarzutów. Argentyński serial został nagrodzony Grand Prix Jury na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku.

W tym odcinku

Pastor wspomina jak wyglądało jego życie przed siedmioma laty. Zrozpaczony mężczyzna, pod wpływem wydarzeń z przeszłości, postanawia odnaleźć swojego zagubionego syna. Prosi Emę o pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia. W tym czasie dochodzi do kłótni, skutkiem której Borges zostaje ranny, zaś Antín dowiaduje się, że więzienie przechodzi kontrolę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)