Eksperci domowego budżetu (4/6)

(Eat Well for Less)

serial dokumentalny   od 12 lat
W skrócie:Rob i Jodie często kłócą się o zakupy spożywcze. Ona gotuje tradycyjnie, on uwielbia aromatyczną kuchnię tajską i indyjską. Te różnice prowadzą do większych wydatków i częstego wyrzucania jedzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wydatki na jedzenie potrafią zrujnować domowy budżet niejednej rodziny. Brytyjscy specjaliści wiedzą wszystko na temat produktów spożywczych, ich produkcji i cen. Eksperci podpowiedzą rodzinom, jak wydać mniej pieniędzy na żywność, a przy tym jeść zdrowiej.

W tym odcinku

Rob i Jodie Hysmonowie są ze sobą od 17 lat i wraz z 4-letnią Hattie oraz 18-miesięczną Peppą stanowią szczęśliwą rodzinę. Panującą w ich domu sielankę przerywają często kłótnie o zakupy spożywcze. Każde z małżonków lubi co innego i samodzielnie zapełnia kuchenne półki. Warto przy tym dodać, że Jodie prowadzi domowe przedszkole, gromadzone przez nią zapasy są więc przeznaczone dla niej, obu córek i pozostałych wychowanków, podczas gdy Rob robi zakupy tylko dla siebie. Co więcej, ona gotuje tradycyjnie i nie doprawia dziecięcych dań, on zaś uwielbia aromatyczną kuchnię tajską i indyjską. Te różnice prowadzą do większych wydatków i częstego wyrzucania jedzenia. Chris i Gregg spróbują sprawić, żeby cała rodzina zasiadła wreszcie do wspólnego, taniego posiłku.

Zobacz także