Dziewczyny z farmy 3 (2)

Dziewczyny z farmy 3 (2)

6.3/10

(Land Girls 3: The War on the Fields)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2011   od 12 lat
Występują:Becci Gemmell, Susan Cookson, Mark Benton, Mykola Allen
Reżyseria:Ian Barber
W skrócie:Connie jest prześladowana przez Dany'ego Sparksa, człowieka ze swojej przeszłości. Na zaproszenie pani Hoxley na lokalne święto przybywa panna Timpson.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czasie II wojny światowej Nancy (Summer Strallen), Joyce (Becci Gemmell), Bea (Jo Woodcock) i Annie (Christine Bottomley) wstępują do Wiejskiej Armii Kobiet. Jej członkinie, pochodzące z różnych warstw społecznych, pomagają w prowadzeniu farm, których właściciele i pracownicy zostali powołani do wojska. Cztery dziewczyny trafiają do majątku Hoxley Estate. Czeka je wspólna ciężka praca, trudności i nieporozumienia, a także prawdziwa miłość i wiele rozterek uczuciowych.

W tym odcinku

Na farmie Vernona, podczas sprawdzania żniwiarskich umiejętności Iris, dochodzi do groźnego wypadku. Vernon, zamiast przeprosić kobietę za niebezpieczne zdarzenia, oskarża ją o niekompetencję. Rozdrażniona taką postawą Connie rzuca rolnikom wyzwanie. Okoliczni mężczyźni i członkinie Wiejskiej Armii Kobiet rywalizują w konkursie orania. Tymczasem w Hoxley zjawia się ważna osobistość, która zamierza odznaczyć Joyce za dwa lata przykładnej służby. Kobieta czuje się doceniona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)