Dzień, który zmienił moje życie (104)

Dzień, który zmienił moje życie (104)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Klara zakochuje się w Piotrze. Odkrywa, że mężczyzna jest złodziejem. Daje się przekonać do wspólnej kradzieży. Bohater drugiej historii przyjmuje ofertę pracy, jaką składa mu ojciec jego dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisał je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Klara poznaje przystojnego Piotra, który od razu budzi jej zaufanie. Wkrótce para zamieszkuje razem. Pewnego dnia mężczyzna wraca do domu z pudełkiem smatfonów. Wkrótce Klara dowiaduje się z gazety o napadzie na ciężarówkę przewożącą tego typu urządzenia. Piotr przyznaje się do winy i obiecuje poprawę. Niebawem namawia ukochaną, by pomogła mu w ostatnim skoku. Obiecuje jej małżeństwo. Razem okradają sklep, w którym pracuje kobieta. Klarę zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia. Druga historia. Dawid przyprowadza do domu nową dziewczynę. Okazuje się nią córka właściciela sieci księgarni. Jeden z takich sklepów prowadzą jego rodzice - Matylda i Marek. Ojciec dziewczyny zatrudnia Dawida w firmie na stanowisku dyrektora artystycznego. Jego zadaniem jest wprowadzenie unowocześnień, które zwiększą obroty we wszystkich księgarniach. Dawid zaczyna wprowadzać swoje pomyły. Jako pierwszą zmienia księgarnię rodziców.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także