Druga twarz (6)

Druga twarz (6)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Do ekspertów zgłosi się Agnieszka, która wygląda jakby nieustannie bawiła się na imprezie halloween. O pomoc zwrócił się także Tomek, który boi się, że przez swój problem straci narzeczoną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca program Karolina Gilon dołoży wszelkich starań, aby pomóc ludziom, którzy swoim nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem wywołują niechęć otoczenia. W metamorfozie bohaterów pomogą jej uznani eksperci od wizerunku - Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański i Marcin Tyszka. Razem z nimi spróbuje znaleźć kompromis pomiędzy potrzebą wyróżnienia i akceptacji. Prezenterka wykorzysta do osiągnięcia celu niecodzienne metody i prowokacje. Sprawdzi jak na kolczyki w ciele reagują dzieci, czy tatuaże przeszkadzają w zdobyciu pracy oraz czy ludzie z kolorowymi włosami mogą być traktowani poważnie podczas spotkań biznesowych. Obok ludzi z odstraszającym wizerunkiem pojawia się też osoby, którym doskwierają kompleksy z powodu nadmiernego owłosienia, czy nieudanego zabiegu kosmetycznego. Bohaterowie ujrzą swoje nowe oblicze i dostaną szansę na zupełnie inne życie.

Do ekspertów zgłosi się Agnieszka, która wygląda jakby nieustannie bawiła się na imprezie halloween. Widzowie poznają też Sandrę, która ma siostrę bliźniaczkę. Dziewczyna zgłosiła się do programu, by spełnić ostatnią wolę taty. O pomoc zwrócił się także Tomek, który boi się, że przez swój problem straci narzeczoną. Eksperci spróbują dokonać nie tylko przemiany zewnętrznej, ale także spróbują zmienić wnętrze bohaterów. Publiczność przekona się czy widzowie są gotowi na zmiany.

Zobacz także