Dragons' Den - jak zostać milionerem (5)

Dragons' Den - jak zostać milionerem (5)

reality show Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Piątka inwestorów ocenia pomysły przedstawiane im przez początkujących przedsiębiorców. W tym odcinku zapoznają się m.in. z pomysłem na internetową platformę sprzedającą domy w Hiszpanii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiosną 2011 roku po raz pierwszy pojawia się na antenie polska edycja międzynarodowego hitu "Dragons Den". Uczestnikami programu są przedsiębiorcy, wynalazcy i odkrywcy mający ciekawe pomysły na rozkręcenie dochodowego interesu. Swoje projekty przedstawiają piątce inwestorów, którzy decydują, czy warto sfinansować je z własnych funduszy. W polskiej wersji będą to: krakowski przedsiębiorca, inwestor i producent filmowy Grzegorz Hajdarowicz, Anna Garwolińska, właścicielka jednej z najbardziej dochodowych polskich firm public relations, prezes i największy akcjonariusz spółki Bakalland S.A, Marian Owerko, Maciej Kaczmarski, czołowy polski przedsiębiorca działający na rynku usług finansowych oraz prezes funduszu inwestycyjnego Xevin Investments, Krzysztof Golonka. Każdy z uczestników musi zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów i wypełnić swoje zobowiązania. Początkujący biznesmeni starać się będą o dofinansowania w wysokości od kilkudziesięciu tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych. Gospodarzem programu jest Paweł Orleański. Uczestnicy dzielą się z nim swoimi wrażeniami po spotkaniach z inwestorami.

Piątka inwestorów decyduje, czy warto zainwestować własne pieniądze w pomysły przedstawiane im przez początkujących przedsiębiorców. Uczestnicy programu negocjują wysokość udziałów, które przekażą w zamian za sfinansowanie ich przedsięwzięcia. W tym odcinku zapoznają się z pomysłem na internetową platformę sprzedającą luksusowe domy w Hiszpanii, z projektem karty chipowej mogącej zastąpić wszystkie inne karty oraz wózka sklepowego wyposażonego w system umożliwiający śledzenie klientów.

Twórcy (pokaż wszystkich)