Dragons Den - jak zostać milionerem (5)

Dragons Den - jak zostać milionerem (5)

reality show Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Dziś inwestorzy zapoznają się z projektem ręcznego roweru, tajemniczą substancją dachową, interesującymi gadżetami samochodowymi i innymi dziwnymi pomysłami początkujących przedsiębiorców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon polskiej edycji programu, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy mają szansę zaprezentować swoje pomysły prawdziwym inwestorom. W skład jury wchodzi pięcioro zamożnych biznesmenów: Anna Garwolińska, Marek Rusiecki, Grzegorz Hajdarowicz, Maciej Kaczmarski i Marian Owerko. Jeśli uznają oni któryś z pomysłów za wart realizacji, są gotowi wesprzeć go finansowo. Najpierw jednak uczestnik musi wynegocjować z nimi odpowiednie warunki współpracy. Początkujący przedsiębiorca musi wykazać się wiedzą o silnych i słabych stronach swojego produktu, znajomością rynku i podstawowych zasad prowadzenia biznesu.

W dzisiejszym odcinku inwestorzy zapoznają się z projektem ręcznego roweru, tajemniczą substancją dachową, interesującymi gadżetami samochodowymi oraz innymi zaskakującymi pomysłami początkujących przedsiębiorców. Widzowie dowiedzą się także co słychać u starych znajomych.