Dom nie do poznania: Rodzina Lucas (146)

Dom nie do poznania: Rodzina Lucas (146)

(Extreme Makeover: Home Edition 5: The Lucas Family)

reality show USA 2008   od 7 lat
W skrócie:Michael Lucas przebywa na misji w Iraku. Zaniedbał budowę domu. Marne warunki mieszkaniowe są strapieniem żony Michaela, która wychowuje autystycznego syna. Ty postanawia rozwiązać problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli oraz wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady.

Michael Lucas służy w Gwardii Narodowej. Obecnie przebywa na misji w Iraku, gdzie każdego dnia ryzykuje życie dla dobra ojczyzny. W wyniku obowiązków zawodowych Michael zaniedbał budowę domu dla swojej rodziny. Budynek z dnia na dzień coraz bardziej niszczeje. Słabe warunki mieszkaniowe nie pomagają żonie Michaela, Jean, która pod jego nieobecność sama wychowuje autystycznego syna. Kobieta boi się, że myśl o niedokończonej budowie może rozpraszać jej męża podczas akcji. Ty wraz z ekipą projektantów i setką wolontariuszy postanawia rozwiązać problem, który trapi Lucasa, i dokończyć dom. Ma także dla niego inną wielką niespodziankę...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także