Dom nie do poznania (90)

Dom nie do poznania (90)

(Extreme Makeover: Home Edition: After the Storm: Florida)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Pierwszy z czterech odcinków, zrealizowany tuż po przejściu huraganu Katrina, który spustoszył południowo-wschodnie tereny USA. Tym razem ekipa programu odwiedza miasteczko na Florydzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Pierwszy z czterech odcinków specjalnych, zrealizowany tuż po przejściu huraganu Katrina, który spustoszył tereny południowo-wschodnich Stanów Zjednoczonych. Tym razem ekipa programu postara się pomóc wielu rodzinom naraz. W tym wydaniu odwiedza miasteczko Broward County na Florydzie, gdzie odbuduje jadłodajnię dla ubogich, boisko do gry w bejsbol oraz pomoże pewnej parze zorganizować ślub w rekordowym czasie siedmiu dni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także