Dom nie do poznania (86)

Dom nie do poznania (86)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Turner Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Beverly Turner z Irvington adoptowała 18. dzieci specjalnej troski. Niestety, w jej domu wybuchł pożar, który go doszczętnie zniszczył. Z pomocą przychodzą im Ty Pennington i jego ekipa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Beverly Turner z Irvington w stanie New Jersey adoptowała osiemnaścioro dzieci specjalnej troski. Niestety, zdarzyła się tragedia. W jej domu wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył budynek. Turnerowie zostali bez dachu nad głową. Z pomocą przychodzą im Ty Pennington i jego ekipa. Podejmują się ekstremalnie trudnego zadania - w ciągu siedmiu dni mają zbudować największy w historii programu dom.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także