Dom nie do poznania (84)

Dom nie do poznania (84)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Peter Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Winston Peter, hinduistyczny duchowny, osiedlił się z rodziną w Queens. Pożar zniszczył ich dom, 9-osobowa rodzina pozostaje bez dachu nad głową. Ty Pennington z ekipą postanawia im pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Winston Peter, pochodzący z Gujany hinduistyczny duchowny, przed kilku laty osiedlił się z rodziną w Queens. Niestety, niedawno pożar doszczętnie zniszczył ich dom. Odtąd dziewięcioosobowa familia pozostaje bez dachu nad głową. Ty Pennington razem z zespołem projektantów postanawia im pomóc i zbudować dla nich nowy dom w rekordowo krótkim czasie - jedynie siedmiu dni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także