Dom nie do poznania (83)

Dom nie do poznania (83)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Py Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Ekipa Ty'a Penningtona kontynuuje prace przy budowie domu dla Williama i Carole Py oraz ich wnuków. Starsze małżeństwo wzięło pod opiekę trójkę dzieci swojej zmarłej córki i jej męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Ekipa Ty'a Penningtona kontynuuje prace przy budowie domu dla Williama i Carole Py oraz ich wnuków. Starsze małżeństwo wzięło pod opiekę trójkę dzieci swojej zmarłej córki i jej męża. W pięcioro mieszkają w małych domku, który jest w opłakanym stanie. Tymczasem projektanci z zespołu Ty'a szukając inspiracji, odwiedzają najciekawsze miejsca w Filadelfii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także