Dom nie do poznania (82)

Dom nie do poznania (82)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Py Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:William i Carole Py po śmierci córki i jej męża wzięli pod opiekę trójkę wnucząt. Wszyscy mieszkają w starym domku. Ty Pennington razem z ekipą projektantów postanawia pomóc staruszkom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

William i Carole Py po śmierci córki i jej męża wzięli pod opiekę trójkę ich dzieci. Wszyscy razem mieszkają w małym domku. Jego fundamenty są popękane, a ściany zbudowano przed laty z toksycznych materiałów. Ty Pennington razem z ekipą projektantów postanawia pomóc dzielnym staruszkom i zbudować dla nich oraz ich wnuków nowy dom.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także